PROJEKTY » DOM WEEKENDOWY


lokalizacja: gór Chełm, Pcim
powierzchnia: 350 m2
inwestor: Apartamenty Chełm
projekt wykonawczy architektury
i wnętrz
projekt elementów małej architektury

DOM WEEKENDOWY

Apartamenty Chełm wznoszą się na malowniczym terenie, na szczycie góry Chełm w podkrakowskich Myślenicach. Zarabie – przestrzeń do zabawy, kąpieli i rozrywki – leżące u podnóża Chełmu, jest uznawane za „zieloną plażę” Myślenic.

Piękny widok roztaczający się z naszych apartamentów zachęca do wyjścia na zewnątrz. Duże przeszklenia w budynku pozwalają korzystać z urody otaczających gór i lasów również w deszczowe dni. Ciepło kominka pozwala zapomnieć nawet o słocie. Dach z naturalnego gontu i kamienno-drewniana elewacja uzmysławiają, jak ważne jest życie w harmonii z naturą. Nowoczesność architektury, jej naturalne kolory i bliskość otaczającej przyrody tworzą prostą, acz wysmakowaną kompozycję w stylu „eko”.

Połączenie nowatorskich rozwiązań technologicznych (jak np. biologiczna oczyszczalnia ścieków) z naturalnymi materiałami oraz prosta forma budynków nie odbiegająca skalą i proporcjami od okolicznej zabudowy, czynią obiekt wyjątkowym.

W 2009 roku na Górze Chełm oddano do użytku stok narciarski o długości 835 metrów wraz z nowoczesną 4-osobową kolejką krzesełkową, a także stok dla dzieci i początkujących z wyciągiem talerzykowym. Sztucznie dośnieżane stoki .

Apartamenty dostępne są w dwóch wielkościach: 71,7 m2 oraz 87,3 m2.

Proponujemy rozwiązania wnętrz dla apartamentu 1 i 5.

www.apartamenty-chelm.pl

pobierz prezentację KONCEPCJA WNĘTRZ APARTAMENTU 1

pobierz prezentację KONCEPCJA WNĘTRZ APARTAMENTU 5